Renáta Czadernová předčasně porodila: Po měsíci ukázala krásnou holčičku

Aktualizováno 30.07.2019

Renáta Czadernová
Zdroj: TV Nova

Oblíbená moderátorka televize Nova Renáta Czadernová se na televizních obrazovkách naposledy objevila před měsícem. Připravovala se totiž na porod druhého dítěte, které na svět přišlo nečekaně brzy!

Oblíbená moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová (34) na konci června přivítala na světě svou druhou dceru Karolínku. „Bylo to nečekaně dříve, Karolínka přišla na svět zhruba šest týdnů před termínem,“ řekla televizní parťačka Petra Suchoně.

 

Zdroj: TV Nova

„Karolínku převezli na JIPku, já jsem zůstala po operaci na rizikovém oddělení. Asi po týdnu jsme přešly na společný pokoj na JSP (jednotku specializované péče), kde jsme byly další týden. Tímto bych chtěla z celého srdce poděkovat lékařům a sestřičkám z neonatologického oddělení nemocnice v Motole. Všichni nám svým klidným a přátelským přístupem dodávali sílu a pozitivní myšlení,“ popsala šťastná moderátorka.

Zdroj: TV Nova

Po propuštění z nemocnice doma přívítali malou Karolínku dvouletá sestřička Adélka i tatínek obou dívek, Michael. „Všichni tři ji milujeme nadevše. Spolu s Adélkou je pro mě a partnera tím nejdůležitějším a nejkrásnějším, co v životě máme." řekla Renáta. My přejeme, ať se všem daří!

Podívejte se na dojemné loučení přímo ve studiu:

Zdroj: TV Nova


Den s reportérem - Linda Nguyenová