VIDEO: Rey Koranteng promluvil o soukromí! Plánuje s manželkou další dítě?

Zdroj: TV Nova

Oblíbeného moderátora a stálici televizní obrazovky Reye Korantenga jsme vzali prozkoumat krásy Chorvatska. Rey při cestě prozradil, kolikrát již oblíbenou destinaci českých turistů navštívil, ale také třeba zda dává přednost klidné dovolené u moře, nebo naopak něčemu aktivnějšímu, a jestli by chtěli se svou manželkou ještě jedno dítě!

Populární tvář televize Nova, stejně jako spousta dalších Čechů, tuto zemi na jihu Evropy nenavštívila pouze jednou. „Já jsem v Chorvatsku poněkolikáté, ale ve Splitu jsem poprvé. Do Chorvatska nejezdím zase tak často, všehovšudy jsem tady byl třikrát a teď je to počtvrté a je to velký zážitek, já si tady připadám jako v jiné části světa“ upřesňuje.

Rey Koranteng - 1
Zdroj: TV Nova

K tomu jestli s rodinou dávají přednost plážím a polehávání u moře, nebo raději něčemu jinému pověděl. „Já nejsem typ, který se poflakuje po plážích. Považuji to za ztrátu času. Koneckonců i děti baví moře jen dva dny.“ S rodinou dávají přednost něčemu jinému. „Nejraději jezdím tam, kde můžu něco vidět, krásnou přírodu, památky, jiný způsob života.“

 

Adrenalinovému překvapení v podobě zip line, tedy sjíždění skalnatých útesů na laně, se Rey postavil čelem a tuto vyhledávanou atrakci si s chutí užil. „Bylo to super, nejen to, že jedeš, pod tebou je propast, ale i ta barva řeky a ta panoramata.“ Lana nejsou Reovi vůbec cizí, s prostřední dcerou Sofií jezdí každý rok do Hluboké nad Vltavou, kde navštěvují lanové centrum.

Rey Koranteng - 3
Zdroj: TV Nova

Nakonec se rozpovídal i o svém soukromí. Je známo, že má tři dcery. Otázka byla tedy nasnadě, chtěl by Rey ještě nějaké další dítě? „Léta běží, manželka už rozhodně nechce. A já neplánuju, já plánoval tu prostřední,“ říká Rey s úsměvem.

TV Nova